Alanya'ya Yatırımlar Devam Ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’yı yatırımlarla buluşturmaya devam ediyor. İlçenin trafik sorununu çözecek Telekom ve Ticaret Lisesi kavşaklarına uygulanacak katlı köprülü kavşak düzenlemesi, Karayolları tarafından 56 milyon lira yatırım bedeliyle ihale edildi. İlk kazma yakında vurulacak.

Alanya Yorum: 0 / 10 Ocak 2017 08:00
Alanya'ya Yatırımlar Devam Ediyor
-A +A

Alanya’nın trafik sorununun çözmek için projeleri Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Telekom ve Ticaret Lisesi kavşaklarına uygulanacak katlı köprülü kavşak düzenlemesi, Karayolları tarafından 56 milyon lira yatırım bedeliyle ihale edildi. Yüklenici firmaya yer teslimi yapılan kavşak projelerine yakında ilk kazma vurulacak. Bunun için alternatif yollar üzerine çalışmalar başladı. Çevreyolu projesinde de yol yapım ve tünel çalışmaları devam ediyor.

Büyükşehir Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Her şey tamam, sadece alternatif yolların tespiti kaldı onu da kısa sürede halledip ilk kazmayı vuracağız. 56 milyon liralık bu büyük yatırımı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi. Öte yandan Güney, İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir ile birlikte Ak Köprü’de incelemelerde bulundu. Bağlantı yolları çalışmalarını en ince noktasına kadar inceleyen Akdemir, işin bir an önce tamamlanması için gerekli talimatları verdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları