Türkdoğa;Siyasi Duruşumuzu Devam Ettireceğiz

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, kırsal ziyaretler kapsamında yarın Yaylalı halkıyla hafta sonunda da Konaklı ve Payallar Hal esnafını ziyaret edip sorun ve talepleri yerinde dinleyeceklerini söyledi.

Siyaset Yorum: 0 / 10 Ocak 2017 20:51
Türkdoğa;Siyasi Duruşumuzu Devam Ettireceğiz
-A +A

 Türkdoğan ayrıca Anayasa Değişikliği görüşmeleriyle ilgili de, "Bizler Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin emir, talimat ve görüşleri doğrultusunda siyasi duruşumuzu kararlılıkla devam ettireceğiz" dedi.  

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı dün haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Mustafa Türkdoğan Başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıyla ilgili bilgi veren Başkan Türkdoğan, "Bu haftaki toplantımızda geçtiğimiz hafta kırsal mahallelere yaptığımız programları değerlendik. Bu hafta yarın akşam Yaylalı Mahallesi'nde vatandaşlarımız ile toplantı organize etme kararı aldık. Ayrıca Cumartesi günü de Konaklı ve Payallar Toptancı Hali'nde hal esnaflarımızı ziyaret edeceğiz. Orada esnaflarımızın sorun ve taleplerini yerinde dinleyeceğiz" dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) önceki gün başlayan Anayasa Değişikliği görüşmeleriyle ilgili de konuşan Başkan Türkdoğan, "Bizler Alanya İlçe Teşkilatı olarak Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin emir, talimat ve görüşleri doğrultusunda siyasi duruşumuzu kararlılıkla devam ettireceğiz" diye konuştu.

Olası bir referandumda Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı ile ortak referandum kampanyası yapar mısınız sorusuna da cevap veren Türkdoğan, "Görüşmeler şuanda yapılıyor. Bu konu meclisten çıkıp referandum süreci başladıktan sonra Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda hareket edeceğiz. Önümüzdeki süreç neyi gösterir, bekleyip göreceğiz" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları